Kinkiet CARLTON AP3 CROMO chrom 168913 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Chrom
Materiał Oprawy - Metal, szkło
Wymiary - Wysokość 45 cm, szerokość 30 cm, głębokość 15 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z gwintem E14 max 3x40W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Aksamitna osłona łańcucha
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, kryształ |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 42W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | CANTINA |
| Rozmiar klosza | Ø 350 x H 90 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 130 mm |
| Regulowana wysokość | 34 – 105 |
| Wysokość | 15 |
| Głębokość | 45 |
| Szerokość | 30 |
| Wymiary opakowania (cm) | 36,5 x 37 x 14 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności