Kinkiet NEGRESCO AP2 ORO złoty 087757 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Złoty
Materiał Oprawy - Metal, kryształ
Wymiary - Wysokość 29 cm, szerokość 34 cm, głębokość 25 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z gwintem E14 max2x40W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Główna konstrukcja jak i elementy dekoracyjne ze szkła
Aksamitna osłona łańcucha
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | NAWA |
| Rozmiar klosza | Ø 185 x H 390 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 120 mm |
| Regulowana wysokość | 60 – 157,5 |
| Wysokość | 25 |
| Głębokość | 29 |
| Szerokość | 34 |
| Wymiary opakowania (cm) | 28 x 47 x 28 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności