Kinkiet Ovalino AP2 biały 038025 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - biały
Materiał Oprawy - szkło
Wymiary - Wysokość 17cm, średnica 34cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z trzonkiem E27 2x 60W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Klosz wykonano z dekoracyjnego, karbowanego szkła
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Szkło |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | ORION |
| Rozmiar klosza | Ø 500 x H 280 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 110 mm |
| Regulowana wysokość | 53 – 228 |
| Wysokość | 18 |
| Głębokość | 21.5 |
| Szerokość | 38 |
| Wymiary opakowania (cm) | 60 x 60 x 41 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności