Kinkiet PASHA' AP3 ORO złoty 082288 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Złoty
Materiał Oprawy - Metal, szkło
Wymiary - Wysokość 12 cm, szerokość 25,5 cm, głębokość 11,5 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z gwintem G9 max 3x40W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Dolna część zamknięta piaskowym dyskiem szklanym
Aksamitna osłona łańcucha
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, kryształ |
| Gwint | G9 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | PASHA' |
| Rozmiar rozety | 170 x 115 mm |
| Wysokość | 11.5 |
| Głębokość | 12 |
| Szerokość | 25.5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 14 x 29 x 14 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności