Kinkiet RIFLESSO AP D42 BIANCO biały 142296 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Biały
Materiał Oprawy - Metal, akryl
Wymiary - Wysokość 4 cm, głębokość 9, szerokość 42 cm
Rodzaj źródła światła - LED 10W 30000h 900lumen
Stopień szczelności - IP44
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Przezroczysty klosz z satynowego akrylu
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 15W |
| Żywotność | 30000h |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień | 1100 Lm |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | RHAPSODY |
| Rozmiar klosza | Ø 950 x H 540 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 155 mm |
| Wysokość | 9 |
| Głębokość | 4 |
| Szerokość | 42 |
| Wymiary opakowania (cm) | 100 x 102 x 20 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności