Lampa stojąca LONDON PT1 NERO czarna 110240 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Czarny
Materiał Oprawy - Metal, PVC
Wymiary - Wysokość 174 cm, średnica 50 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z trzonkiem E27 max 1x100W
Stopień szczelności - IP67
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Klosz wykonany folii PVC
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Lampa podłogowa |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tkanina |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | LONDON |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 500 x H 320 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 350 mm |
| Wysokość | 17.4 |
| Głębokość | 50 |
| Szerokość | 50 |
| Wymiary opakowania (cm) | 0 x 0 x 0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności