Lampa stołowa OPERA TL1 BIANCO biała 068305 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Biały
Materiał Oprawy - Metal, plastik, szkło
Wymiary - Wysokość 52 cm, średnica 25 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z trzonkiem E27, 1x60W
Stopień szczelności - IP44
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Klosz z folii PVC pokryty metalicznymi włóknami
Wisiorki ze szlifowanych kryształów
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Lampa stołowa |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, kryształki, tkanina |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | OPERA |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 710/495 x H 250 mm |
| Rozmiar klosza | Ø 710 x H 610 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 180 mm |
| Regulowana wysokość | 86 – 261 |
| Wysokość | 52 |
| Głębokość | 25 |
| Szerokość | 25 |
| Wymiary opakowania (cm) | 73 x 73 x 31 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności