Lampa wisząca ORIGAMI SP3 biała 198095 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Biały
Materiał obudowy - Metal, szkło
Wymiary - Wysokość min. 37 cm - max. 122,5 cm (regulowana), średnica 40 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z trzonkiem E27 3x60W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Regulowana długość 37-122,5cm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Szkło |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | ORANGERIE |
| Rozmiar klosza | Ø 250 x H 350 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 110 mm |
| Regulowana wysokość | 60 – 235 |
| Wysokość | 51 |
| Głębokość | 40 |
| Szerokość | 40 |
| Wymiary opakowania (cm) | 33 x 33 x 38 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności