Lampa wisząca AMADEUS SP6 transparentna 168753 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Transparentny, chrom
Materiał Oprawy - Metal, szkło
Wymiary - Wysokość regulowana 84-150 cm, średnica 67 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z trzonkiem E14 max 6x40W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Elementy dekoracyjne z dmuchanego szkła i szlifowanych kryształów
Chromowana, metalowa rama
Aksamitna osłona łańcucha
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| Kolor uzupełniający | Chrom |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło, kryształ |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | ALMOND |
| Rozmiar rozety | Ø 700 mm |
| Wysokość | 79 |
| Głębokość | 67 |
| Szerokość | 67 |
| Wymiary opakowania (cm) | 83 x 83 x 45 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności