Lampa wisząca ARIZONA SP5 biała 214481 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Biały, złoty
Materiał obudowy - Szkło, metal
Wymiary - Wysokość min. 28,5 cm - max. 237,5 cm (regulowana), średnica 52 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z trzonkiem GX53 5x15W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Regulowana długość 23,5-232,5cm
Metalowa rama z satynowym mosiężnym wykończeniem
Klosz z dmuchanego szkła z tłoczonymi ozdobnymi paskami
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Szkło |
| Gwint | GX53 |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 9W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | ARIZONA |
| Rozmiar klosza | Ø 400 x H 175 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 110 mm |
| Regulowana wysokość | 42,5 – 217,5 |
| Wysokość | 47.5 |
| Głębokość | 52 |
| Szerokość | 52 |
| Wymiary opakowania (cm) | 46,5 x 33,5 x 47,5 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności