Lampa wisząca BON BON SP8 BIANCO biała 094007 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Biały
Materiał Oprawy - Metal, szkło
Wymiary - Wysokość 75-14 cm, średnica 95,5 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z trzonkiem E14 max 8x40W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Możliwość regulacji wysokości lampy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 8 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 28W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | BON BON |
| Rozmiar klosza | Ø 800 x H 470 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 130 mm |
| Regulowana wysokość | 72 – 132 |
| Wysokość | 74.5 |
| Głębokość | 95.5 |
| Szerokość | 95.5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 55 x 74 x 38 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności