Lampa wisząca HAREM SP1 antyczny mosiądz 115979 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Antyczny mosiądz
Materiał Oprawy - Metal, szkło
Wymiary - Wysokość min. 55 cm - max, 103 cm (regulowana), średnica 16,5 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z trzonkiem E27 max 1x60W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Regulowana wysokość 55-103cm
Korpus z mosiądzu
Klosze z dmuchanego, bursztynowego szkła z frędzlami
Aksamitna osłona łańcucha
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Antyczny mosiądz |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 42W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | HAREM |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 160 x H 155 mm |
| Rozmiar rozety | 105 x 185 mm |
| Wysokość | 67 |
| Głębokość | 16.5 |
| Szerokość | 16.5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 27,5 x 39 x 25,5 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności