Lampa wisząca HAREM SP9 antyczny mosiądz 116006 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Antyczny mosiądz
Materiał Oprawy - Metal, szkło
Wymiary - Wysokość min. 80 cm - max, 170 cm (regulowana), średnica 75 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z trzonkiem E27 max 9x60W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Regulowana wysokość 80-170cm
Korpus z mosiądzu
Klosze z dmuchanego, bursztynowego szkła z frędzlami
Aksamitna osłona łańcucha
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Antyczny mosiądz |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 9 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 42W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | HAREM |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 160 x H 155 mm |
| Rozmiar klosza | Ø 165 x H 420 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 120 mm |
| Regulowana wysokość | 67 – 103 |
| Wysokość | 10.5 |
| Głębokość | 75 |
| Szerokość | 75 |
| Wymiary opakowania (cm) | 24,5 x 24,5 x 38 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności