Lampa wisząca MINT-1 SP1 VERDE zielona 248554 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Zielony, miedź
Materiał obudowy - Szkło, metal
Wymiary - Wysokość min. 29,5 cm - max. 238,5 cm (regulowana), średnica 14 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z trzonkiem E27 max 1x60W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Regulowana długość 29,5-238,5cm
Metalowa rama z satynowym mosiężnym wykończeniem i matową, czarną podsufitką
Kabel zasilający pokryty tkaniną
Klosz z dmuchanego szkła z reliefowymi paskami
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Zielony |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | MINT |
| Rozmiar klosza | Ø 140 x H 235 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 110 mm |
| Regulowana wysokość | 48,5 – 223,5 |
| Wysokość | 48.5 |
| Głębokość | 14 |
| Szerokość | 14 |
| Wymiary opakowania (cm) | 31 x 21,5 x 22 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności