Lampa wisząca ONION SP1 D23 brązowa 205281 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Brązowy
Materiał obudowy - Metal
Wymiary - Wysokość min. 29 cm - max. 238 cm (regulowana), średnica 23,5 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z trzonkiem E27 1x8W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Regulowana długość 29-238cm
Metalowa rama wykończona brązowym lakierem
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Materiał | Metal |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Żarówka w zestawie | Tak |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 3W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | ONE |
| Rozmiar klosza | Ø 36 x H 51 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 32 mm |
| Wysokość | 48 |
| Głębokość | 23.5 |
| Szerokość | 23.5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 7 x 9 x 5 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności