Lampa wisząca OVALINO SP5 biała 074139 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Biały, chrom
Materiał obudowy - Szkło, metal
Wymiary - Wysokość min. 28 cm - max. 120 cm (regulowana), średnica 44 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z trzonkiem E27 5x60W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Regulowana długość 28-120cm
Klosz złożony z okrągłych elementów wykonanych z wygiętej i trawionej kwasek tafli szklanej
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Szkło |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | OVALINO |
| Rozmiar rozety | Ø 200 mm |
| Wysokość | 46 |
| Głębokość | 44 |
| Szerokość | 44 |
| Wymiary opakowania (cm) | 58 x 32 x 78 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności