Lampa wisząca STRAUSS SP12 złota 140612 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - biały, chrom
Materiał obudowy - szkło, organza
Wymiary - Wysokość min. 76 cm - max. 203 cm (regulowana), średnica 84,5 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z trzonkiem E14 12x40W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Regulowana długość 76-203cm
Metalowa rama i detale z wykończeniem w kolorze różowego złota
Ramiona z dmuchanego szła
Elementy ozdobne z kryształu bursztynowego
Aksamitna osłona łańcucha
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Kolor uzupełniający | Bursztynowy |
| Materiał | Szkło |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 12 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | STRAUSS |
| Rozmiar rozety | 100 x 70 mm |
| Wysokość | 76.5 |
| Głębokość | 84.5 |
| Szerokość | 84.5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 60,5 x 2 x 2 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności