Lampa wisząca STRAUSS SP6 złota 140605 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - biały, chrom
Materiał obudowy - szkło, organza
Wymiary - Wysokość min. 75 cm - max. 190 cm (regulowana), średnica 50,5 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z trzonkiem E14 max 6x40W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Regulowana długość 75-190cm
Metalowa rama i detale z wykończeniem w kolorze różowego złota
Ramiona z dmuchanego szła
Elementy ozdobne z kryształu bursztynowego
Aksamitna osłona łańcucha
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Kolor uzupełniający | Bursztynowy |
| Materiał | Szkło |
| Gwint | E14 (mały gwint) |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 40W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | STRAUSS |
| Rozmiar klosza | Ø 850 x H 655 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 145 mm |
| Regulowana wysokość | 90,5 – 200 |
| Wysokość | 78.5 |
| Głębokość | 50.5 |
| Szerokość | 50.5 |
| Wymiary opakowania (cm) | 68 x 102 x 65 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności