Lampa wisząca ULISSE SP3 D52 biała 098616 Ideal lux
dodaj do przechowalni
Opis
Kolor Oprawy - Biały, chrom
Materiał obudowy - Szkło, metal
Wymiary - Wysokość min. 29 cm - max. 238 cm (regulowana), średnica 52 cm
Rodzaj źródła światła - Żarówka z trzonkiem E27 3x60W
Stopień szczelności - IP20
Napięcie zasilania - 230V 50Hz
Regulowana długość 29-238cm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Szkło |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Żarówka w zestawie | Nie |
| Napięcie | 220-240 V AC |
| Moc | 60W |
| IP | 20 |
| Zestaw mocujący | Nie |
| Kolekcja | ULISSE |
| Rozmiar szklanego klosza | Ø 420 x H 200 mm |
| Rozmiar klosza | Ø 420 x H 200 mm |
| Rozmiar rozety | Ø 110 mm |
| Regulowana wysokość | 45 – 220 |
| Wysokość | 48 |
| Głębokość | 52 |
| Szerokość | 52 |
| Wymiary opakowania (cm) | 49 x 49 x 30 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności